Zpětná vazba našich klientů k projektu Investorská liga mistrů

Dobrý den,

musím říct, že nápad na tuto akci by zasloužil nobelovku. Webináře jsem viděl skoro všechny, každý přístup má něco do sebe.

Pro mě je nejbližší přístup Jakuba Hodana, maximálně jednoduchý, snadno obchodovatelný v jakýchkoli podmínkách (analýza a zadání obchodu večer, kontrola ráno- celkový čas max. 20 min. denně), pětihodinové hledění do monitoru se ziskem 10 pipů není moje parketa. Sám obchoduji fx páry, občas ropu nebo zlato.

Ještě jednou díky za fantastickou akci.

 

Pavel F.

 

_______________________________________

 

 

Dobrý deň.

videl som takmer všetky doterajšie webináre.

Nevedel by som v tejto chvíli povedať jednoznačne, kto bol pre mňa najzaujímavejší. Veľmi sa mi pozdáva obchodovanie gapov od p. Janatu (utorok). Od týmu Fxstreet.cz sa už dlhšiu dobu učím (absolvoval som niektoré semináre u nich) a preto aj ich webináre ma zaujímajú. A zaujímavo vyzerá aj piatkové obchodovanie – systém squeeze.

Finančné trhy sledujem cca 15 mesiacov. Najskôr som sa nechal dotlačiť do reálnych obchodov bez akéhokoľvek vzdelania, a samozrejme, aj to tak dopadlo. Teraz sa vlastne len učím a na demo účte si overujem naučené.

Skúšam pracovať s menovými pármi a niečo málo s komoditami.

Prajem pekný deň.

 

Štefan B.

 

_______________________________________

 

ILM je perfektní věc, snažím se sledovat co nejvíce. Něco online a něco ze záznamu. Chápu, že čas vysílaní je pro každého jinak vhodný. 

Minulý týden bylo možné sledovat online pres FB. Tento týden již vysílání není.

Registrace a spuštění (odkaz z e-mailu) na vysílání je velmi rychlé.

 

S pozdravem

 

Jaroslav Š.

 

_______________________________________

 

Líbí se mi přístup Bossa ke vzdělávání, pak mám větší ochotu platit poplatky právě takovému brokerovi. Budu se vzdělávat, ale pomalu. Třeba dnes mi taky nevyšel webinář, opět kvůli mé práci. To mě ovšem motivuje se stát více a více samostatným. Začátky nejsou lehké a tak doufám, že s vašim profesionálním vzdělávacím programem toho budu moci časem dosáhnout (záleží i hodně na mě, já vím).

 

Přeji pěkný den

JZ

 

_______________________________________

 

Zdravím,

jsem u Uničova. Severně od Olomouce směr Šumperk!

Děkuji, stačí mi sledování ligy mistrů. Jste super. To nemá konkurenci takhle se starat o klienty!

 

Zdeněk P.

 

_______________________________________

 

Sleduji, pokud můžu, Live trading ve večerních hodinách a myslím, že je to od Vás velmi dobrá služba nám drobným traderům.  Musím si ještě pustit opakování z denních webinářů.

Potom jsem přečetl článek od Tomáše Vobořila, jak nějaký „začátečník“ obchoduje engalfingy a začal jsem ho sledovat a on právě rozjel v letošním roce takovou vzdělávací sérii a vlastně mi hodně otevřel oči. Tak že dřív jsem obchodoval většinou na minutovém grafu a nyní pracuji na hodinovém, sleduji denní i týdenní. Nejraději obchoduju Long odrazy ve stylu DB, nebo od TL. Někdy ještě nevydržím a naskočím do rozjetého trendu, ale většinou z toho nic moc není. Nyní jsem díky vám objevil Dominika Kovaříka, jeho technické zázemí (Heatmapa ,sqeezy apod). Je velmi zajímavé a zkouším je využít.  Teď mi  ale nejlépe vyhovuje styl Tomáše Vobořila střižený Davidem Bielčíkem.

 

Karel B.

 

_______________________________________

 

Dobrý den,

webináře hodnotím velmi kladně a vždy si z každého dne vezmu nějakou dobrou zkušenost nebo zajímavou myšlenku. Je to dobrá věc co tady děláte a podle mě nemůže existovat člověk, kterému by to nic nedalo, hlavně když je teprve v začátcích.

Jdete dobrým směrem a přeji mnoho úspěchů a nám začínajícím na tomto bojišti mnoho takových rad a praktických ukázek.

 

S pozdravem

 

Miroslav P.

 

_______________________________________

 

Dobrý den,

jsem trader z Brna a se zájmem sleduji vaši ligu mistrů. Je to jedinečné srovnání přístupů několika traderů, kdy každý to dělá jinak po svém. Myslím, že podobný náhled do kuchyně českých traderů, tady ještě nikdo nezprostředkoval. 

Děkuji za nás ostatní.

Mirek V.

 

_______________________________________

  

Autor: Bossa

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.