Videokomentáře

Toto video je přístupné pouze pro registrované uživatele

Chci vidět

Týdenní přehled událostí na finančních trzích - 13. týden 2019

25.3.2019: Minulý týden v podstatě na všech trzích ovlivnilo středeční zasedání FEDu. Banka oddálila výhled pro úrokové sazby, což dostalo pod tlak americký dolar a zároveň pomohlo akciovým indexům navýšit jejich letošní maxima.

Týdenní přehled událostí na finančních trzích - 12. týden 2019

18.3.2019: Hlavní událostí na devizových trzích bylo několikanásobné hlasování o brexitu, i přesto stále není jasné, jak brexit dopadne.

Týdenní přehled událostí na finančních trzích - 11. týden 2019

Největším překvapením uplynulého týdne bylo zasedání ECB a rozhodnutí o ponechání úrokových sazeb na stávajících úrovních až do konce letošního roku.

Týdenní přehled událostí na finančních trzích - 10. týden 2019

Uplynulý týden se nesl v duchu rostoucí důvěry v obchodní dohodu mezi USA a Čínou. Další zisky přidaly akciové trhy a také další riziková aktiva.

Týdenní přehled událostí na finančních trzích - 8. týden 2019

Akciových indexů se drží pozitivní sentiment i nadále a u investorů především roste důvěra v dosažení obchodní dohody mezi USA a Čínou.

Toto video je přístupné pouze pro registrované uživatele

Chci vidět

Technická analýza vybraných finančních instrumentů - 12. týden 2019

20.3.2019: Okomentovány byly vybrané finanční instrumenty za pomocí technické analýzy - Price Action a profilace trhu (market profile). Dnes jsme se zaměřili na FOIL, FUS500, Kávu, USDJPY, FEUBANKS ad.

Technická analýza vybraných finančních instrumentů - 11. týden 2019

13.3.2019: Okomentovány byly vybrané finanční instrumenty za pomocí technické analýzy - Price Action a profilace trhu (market profile). Dnes jsme se zaměřili na FOIL, FUS500, FCOFFEE, USDCHF a další.

 

Technická analýza vybraných finančních instrumentů - 10. týden 2019

Okomentovány byly vybrané finanční instrumenty za pomocí technické analýzy - Price Action a profilace trhu (market profile). Dnes jsme se zaměřili na FOIL, FUS500, FEUBANKS, FCOCOA, FGOLD a majors.

Technická analýza vybraných finančních instrumentů - 9. týden 2019

Okomentovány byly vybrané finanční instrumenty za pomocí technické analýzy - Price Action a profilace trhu (market profile). Dnes jsme se zaměřili na FOIL, FUS500, USDCAD, USDJPY, FGOLD a další.

Technická analýza vybraných finančních instrumentů - 8. týden 2019

Okomentovány byly vybrané finanční instrumenty za pomocí technické analýzy - Price Action a profilace trhu (market profile). Dnes jsme se zaměřili na FOIL, FUS500, EURUSD, FCORN, USDMXN, USDZAR, FNATGAS a GBPUSD.