Videokomentáře

Toto video je přístupné pouze pro registrované uživatele

Chci vidět

Benchmark Speciál - Koronavirus 2 | V. Adámková, T. Porada, B. Tomčiak, O. Hartman, T. Raputa

Do nového dílu Benchmarku speciál zaměřeného na aktuální dění kolem koronaviru jsme pozvali speciální hosty, kteří přidali jejich pohled na tuto problematiku.

Benchmark Speciál - Ropa

Nový díl Benchmarku speciál zaměřený na aktuální dění kolem ropy. Pozvali jsme speciální hosty, kteří přidali jejich pohledy na tuto problematiku.

Benchmark Speciál - Koronavirus

Publikováno 13. 3. 2020.

Aktuální situaci a dopad koronaviru na finanční trhy komentují Štěpán Hájek a Tomasz Porada za Bossa ČR, Ondřej Hartman z FXstreet.cz, primářka mikrobiologie VFN v Praze MUDr. Václava Adámková a Lubomír Ledl z obchodní komory. 

Téma týdne - Prezidentské volby v USA

19. 02. 2020: Prezidentské volby v USA

Toto video je přístupné pouze pro registrované uživatele

Chci vidět

Technická analýza - 39. týden 2020, Petr Plecháč

21.9.2020: Okomentovány byly vybrané finanční instrumenty za pomocí technické analýzy - Price Action, COT a profilace trhu (market profile a volume profile). Dnes jsem se zaměřil na tržní sentiment, US500, ROPU, BAVLNU, ZEMNÍ PLYN a MAJORS.

Technická analýza - 38. týden 2020, Petr Plecháč

14.9.2020: Okomentovány byly vybrané finanční instrumenty za pomocí technické analýzy - Price Action, COT a profilace trhu (market profile a volume profile). Dnes jsem se zaměřil na tržní sentiment, VIX, US500, ROPU, KÁVU, ZEMNÍ PLYN a MAJORS.

Technická analýza - 37. týden 2020, Petr Plecháč

7.9.2020: Okomentovány byly vybrané finanční instrumenty za pomocí technické analýzy - Price Action, COT a profilace trhu (market profile a volume profile). Dnes jsem se zaměřil na tržní sentiment, VIX, US500, ROPU, SÓJOVÉ BOBY a MAJORS.

Technická analýza - 36. týden 2020, Petr Plecháč

31.8.2020: Okomentovány byly vybrané finanční instrumenty za pomocí technické analýzy - Price Action, COT a profilace trhu (market profile a volume profile). Dnes jsem se zaměřil na tržní sentiment, VIX, US500, ROPU, ZEMNÍ PLYN a MAJORS.

Technická analýza - 35. týden 2020, Petr Plecháč

24.8.2020: Okomentovány byly vybrané finanční instrumenty za pomocí technické analýzy - Price Action, COT a profilace trhu (market profile a volume profile). Dnes jsem se zaměřil na tržní sentiment, US500, WTI, PALLADIUM, ZEMNÍ PLYN a MAJORS.