Začínám s FOREXem - Videa

Videa

Články

Manuály

Čtení může být někdy nudné a časově náročné. Proto jsme pro vás připravili krátká vzdělávací videa. Naleznete zde jasně a stručně vysvětlená témata z technické analýzy, krátké návody na obsluhu obchodní platformy Metatrader 4, typy jak si vést obchodní deník nebo průvodce bossa kalkulačky. 

Technická analýza - Pin Bars

V tomto videu si ukážeme, jak používat Pin Bars při svém obchodování.

Technická analýza - Grafické vzory a formace II.

Nejznámější grafické formace, druhá část - Trojúhelníky, vlajky, obdélníky. Jak najdeme tyto formace v grafu a jakým způsobem můžeme pomocí nich obchodovat.


Technická analýza - Grafické vzory a formace I.

Nejznámější grafické formace - Dvojitý vrchol, dvojité dno, hlava ramena, obrácena hlava ramena. Jak najdeme tyto formace v grafu a jakým způsobem můžeme pomocí nich obchodovat.


Technická analýza - Instalace indikátoru Stochastic v MT4

Instalace technického indikátoru Stochastic v obchodní platformě MT4. Jak jej vložit do grafu, jak změnit základní nastavení hodnot a vzhled indikátoru Stochastic Oscillator.


Technická analýza - Jak obchodovat podle indikátoru Stochastic?

Jak využít technický indikátor Stochastic v obchodní platformě MT4 ve svůj prospěch? Kdy vám dává nákupní a kdy prodejní signály?

Technická analýza - Supporty a Rezistence

Zakreslení supportů a rezistencí do grafu a jejich využití při obchodování. 


Technická analýza - Trendové linie

Zakreslení rostoucích a klesajících trendových linií do grafu a jejich využití při obchodování. Trend je váš přítel a nikdy neobchodujte proti němu.