USD/CAD naplnil naši analýzu, co dál?

USD/CAD naplnil velmi přesně naši analýzu z minulého týdne. Trh velmi brzy na úrovni 1,27 dokončí potenciál formace hlava-ramena. Medvědí impuls, který přišel po extrémně nepovedeném NFP reportu byl velmi silný. Nelze tedy vyloučit, že se trh vrátí k ročnímu minimu na hladině 1,25.

USD/CAD však začíná vysílat varovné signály na hodinovém grafu. Trh by mohl v krátkém čase říci o korekci, alespoň se tak tváří MACD. Mohla by se tak objevit nová příležitost ke krátké pozici na vyšších úrovních. Medvědí sentiment je ve hře do prolomení 1,292. Pokud se USD/CAD dostane nad tuto hodnotu, budou ve hře opět býci.

Dnes budou v 16:30 zveřejněny americké zásoby ropy. Kanada v 14:30 zveřejní stavební povolení a USA v 16:00 nová otevřená pracovní místa JOLTS. Investoři mohou věnovat tomuto ukazateli zvýšenou pozornost po pátečních datech NFP. Avšak ukazatel JOLTs je hodně zpožděný a dnes představí stav na americkém trhu práce v dubnu, když NFP nabídne informaci o květnu. 

Autor: Investplanet

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.


Nejnovější analýzy