Technická analýza GBP/JPY

Na křížovém měnovém páru GBP/JPY se vytvořila formace dvojitého vrcholu. GBP/JPY odmítl v pondělí cenu 152,66 svíčkovou formací pinbar a zamířil dolů. Britská libra má za sebou sérii velmi úspěšných dní. Avšak podle všeho nebude mít dostatek sil k překonání rezistence a v nejbližších dnech prohraje souboj s japonským jenem. K oslabení ji pomohl i horší úterní výsledek indexu nákupních manažerů (PMI) ze sektoru služeb.

Autor: Investplanet

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.


Nejnovější analýzy

24.05.2018

10:07

Včerejší seance patřila opět mezi ty zajímavější, kdy si prošly korekcí akciové trhy, ale ani na devizových trzích nebyla o volatilitu nouze. Akciové trhy vylekalo několik událostí spolu s nově formující se vládou v Itálii, komentáře D. Trumpa k obchodní dohodě s Čínou nebo kolaps turecké liry.

Chci číst

23.05.2018

11:58

Dopolední data dnes rozhýbala devizové trhy, přičemž žádného překvapení v podobě změny trendu jsme se nedočkali a náhled na měny zasažené zprávami zůstává stejný. Dopoledne trhy čekaly na postupná data PMI a Inflace z Británie. 

Podrobnosti

23.05.2018

10:14

Americký dolar zažil seanci jako na houpačce, kdy dopoledne začal ztrácet a během americké seance začal opět zpevňovat a své ztráty si vzal opět zpět. Podobný vývoj byl k vidění i na ostatních devizových trzích v páru proti americkému dolaru.

Podrobnosti