Technická analýza GBP/JPY

Na křížovém měnovém páru GBP/JPY se vytvořila formace dvojitého vrcholu. GBP/JPY odmítl v pondělí cenu 152,66 svíčkovou formací pinbar a zamířil dolů. Britská libra má za sebou sérii velmi úspěšných dní. Avšak podle všeho nebude mít dostatek sil k překonání rezistence a v nejbližších dnech prohraje souboj s japonským jenem. K oslabení ji pomohl i horší úterní výsledek indexu nákupních manažerů (PMI) ze sektoru služeb.

Autor: Investplanet

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.


Nejnovější analýzy

19.10.2018

16:26

Velmi klidný průběh dnes dosud nabídly finanční trhy. Odpoledne se postaralo o volatilitu na kanadském dolaru zveřejnění růstu kanadské inflace. Akciové trhy dnes přešlapují na místě, zatímco ropa Brent se dostala zpět nad 80 dolarů.

Podrobnosti

19.10.2018

09:55

Americký dolar zůstává silnější a je nejvýše od konce srpna. Akciové index pokračují v korekci zisků ze začátku týdne a výsledková sezona zatím není takovým stimulem, jako se očekávalo. Na komoditním trhu si své zisky zatím udržuje zlato.

Podrobnosti

18.10.2018

17:05

Seanci nahoru dolu dnes zažily devizové trhy, což bylo opět způsobené primárně vývojem amerického dolaru, který dopoledne ztrácel a odpoledne své ztráty zkorigoval. 

Podrobnosti