Skončí konsolidace na DAXu

Obchodování německého akciového indexu DAX není v posledních dnech ideální. Býčí stroj se zasekl a trh osciluje mezi hodnotami 13 200 a 12 900. Tento vývoj přeje především netrendovým systémům. Vzhledem k uzavírací hodnotě, která odpovídá vrcholu konsolidace, lze očekávat nové prodejní objednávky. Není překvapením, že oscilátor ukazuje překoupené hodnoty, teprve pokud by trh výrazněji uzavřel nad 13 200, získal by prostor k ceně 13 500 a vymanil by se z netrendového prostředí.

Autor: Investplanet

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.


Nejnovější analýzy

24.05.2018

10:07

Včerejší seance patřila opět mezi ty zajímavější, kdy si prošly korekcí akciové trhy, ale ani na devizových trzích nebyla o volatilitu nouze. Akciové trhy vylekalo několik událostí spolu s nově formující se vládou v Itálii, komentáře D. Trumpa k obchodní dohodě s Čínou nebo kolaps turecké liry.

Chci číst

23.05.2018

11:58

Dopolední data dnes rozhýbala devizové trhy, přičemž žádného překvapení v podobě změny trendu jsme se nedočkali a náhled na měny zasažené zprávami zůstává stejný. Dopoledne trhy čekaly na postupná data PMI a Inflace z Británie. 

Podrobnosti

23.05.2018

10:14

Americký dolar zažil seanci jako na houpačce, kdy dopoledne začal ztrácet a během americké seance začal opět zpevňovat a své ztráty si vzal opět zpět. Podobný vývoj byl k vidění i na ostatních devizových trzích v páru proti americkému dolaru.

Podrobnosti