Ranní přehled 26. listopadu

Americká relace: Během relace v USA se euro mírně zvýšilo na 1,19257 USD. Aktivita však byla pro nadcházející svátek díkůvzdání jasně omezená.

Asijská relace: Při obchodování v Asii se hlavní měnový pár blíží hodnotě 1,19294 USD. Velká pozornost je věnována kotaci jüanu na pohyby komodit.

 

Měnový pár EURUSD. - timeframe m15 

 

Tržní klima: Pokles aktivity související s americkými svátky s největší pravděpodobností odloží testování dalších ATH na amerických burzách.

 

ZDROJ: www.bossafx.pl 

Autor: DM BOŚ / Konrad Ryczko

UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.


Nejnovější analýzy

20.01.2021

10:51

EURUSD - je nutný silnější stimul

Před časem jsem napsal, že trh bude na informace z Itálie reagovat stále méně. Hlasování o důvěře, které v obou komorách parlamentu získal předseda vlády Giuseppe Conté, tedy euro podporovalo jen mírně.

Chci číst

20.01.2021

09:41

Situace na trzích 20. ledna

Středa přináší návrat k slabšímu dolaru po zlepšení nálady na akciových trzích. Ačkoli včerejší svědectví kongresu Janet Yellen nepřineslo mnohem víc, než co již trhy věděly...

Podrobnosti

20.01.2021

09:25

Dlouhá a nejistá cesta k vyvážení ropného trhu

Tento týden si strana poptávky znovu získala dominanci na trhu se surovou ropou. Větší ochota riskovat u globálních investorů souvisí s nadějí na účinnost stimulačního plánu, který ohlásil Joe Biden.

Chci číst