Ranní přehled 18. ledna

Asijská seance: Po pátečním pohybu eurodolaru dolů na 1,2080 začíná dnešní relace v grafu tohoto měnového páru konsolidací kolem 1,2060-1,2080. Na začátku nového týdne zůstává americký dolar silný i vůči dalším významným světovým měnám, včetně japonského jenu, švýcarského franku a britské libry.

 

EURUSD. - timeframe H1

Tržní klima: Nejistota kolem vývoje pandemie podněcuje hodnotu amerického dolaru jako tzv. bezpečný přístav. Olej do ohně přidala také Janet Yellenová, kandidátka Joe Bidena na post ministra financí USA, která včera prohlásila, že USA nebudou usilovat o slabší dolar.

 

ZDROJ: www.bossafx.pl 

Autor: DM BOŚ / Dorota Sierakowska

 

UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.


Nejnovější analýzy

05.03.2021

14:55

Cukr zastavil svůj růst

Ceny cukru si v posledních měsících udržovaly vzestupný trend, avšak na přelomu února a března letošního roku došlo na tomto trhu k korekci ...
Chci číst

05.03.2021

12:14

OKEM ANALYTIKA - divergence zájmu

V posledních měsících si trhy zvykly na mírně odlišnou strukturu - velké a ve skutečnosti škodlivé interference ze strany činitelů s rozhodovací pravomocí, zejména Fedu.

Podrobnosti

05.03.2021

11:40

USDJPY - důležitý indikátor?

V grafu USDJPY již máme klasickou vzestupnou hyperbolu. To je výsledkem vysoké korelace mezi tímto trhem a americkými dluhopisy ...
Chci číst