Ranní GBP/USD - Pátek 29.11.2019

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.

Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence.


GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15


Obchodování na měnovém páru GBP/USD díky svátku v USA se neslo ve čtvrtek ve velmi poklidném tempu. Cena se stále drží v "komfortní zóně" šestitýdenního bočního cenového pásma.

GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1


Poslední obchodní seance tohoto týdne nenabídne opět žádný důležitý makroekonomický výsledek a je velmi pravděpodobné, že pohyby na měnovém páru GBP/USD budou velmi podobného charakteru jako byly ve čtvrtek. Nezbývá než doufat, že příští týden bude daleko živější a cena se dostane mimo "vyjeté koleje" (support a rezistenci na weekly grafu). Nemá cenu hledat někde něco co není a proto přeji klidný pátek a pohodový víkend.

Úspěšné obchodování přeje

Autor: Rudolf Munzig, Bossa


UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.


Nejnovější analýzy