Ranní GBP/USD - Úterý 29.10.2019

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.

Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence.


GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15


Cena během pondělní obchodní seance se pohybovala mezi čtyřmi cenovými hladinami a podívala se o jednu úroveň výš než během páteční seance. Cenové hladiny stále korespondují s dynamikou trhu, což je důležité pro plánování možných vstupů a výstupů.

GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1


V 15 hodin spotřebitelská důvěra v USA, jediný důležitý ohlášený výsledek, který by mohl mít nějaký vliv na měnový pár GBP/USD během úterní obchodní seance. Také už je jasné, že Boris Johnson prohrál hlasování o předčasných volbách, které chtěl uskutečnit 12. prosince. Tyto všelijaké odklady a průtahy britské měně nesvědčí. Bude zajímavé sledovat jak se s touto další komplikací britská libra vypořádá.

Úspěšné obchodování přeje

Autor: Rudolf Munzig, Bossa


UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.


Nejnovější analýzy