Ranní GBP/USD - Úterý 26.11.2019

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.

Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence.


GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15


Americký dolar během pondělní obchodní seance sám o sobě mírně posiloval, ale to nestačilo na výrazněji posilující britskou libru, a pro jsme se na páru GBP/USD dočkali růstového pohybu po jednotlivých cenových úrovních a zpátky střední žluté úrovni..

GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1


Nejdůležitějším úterním fundamentem bude v 16 hodin důvěra spotřebitelů v USA. Cena se stále nevymanila z týdenního cenového rozpětí a navíc je zpět u střední žluté linie. Bohužel díky tomu už několik týdnů zažíváme netrendové období. I tak se pár příležitostí občas objeví ve formě pull-backů, kdy se rezistence mění support a na opak.

Úspěšné obchodování přeje

Autor: Rudolf Munzig, Bossa


UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.


Nejnovější analýzy