Ranní GBP/USD - Pátek 19.4.2019

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.
Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence. 

GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15


Konečně! Včerejší cenový vývoj nabral na měnovém páru GBP/USD jasný sestupný směr a denní svíce dlouhé tělo s minimálními knoty. Cena sestoupala o dvě rezistentní úrovně níže jako po schodech. Cenová hladina 1,30149 dobře posloužila pro throwback a tudíž se dala zobchodovat při odrazu do shortu.


GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1


Státní svátek je dnes nejen u nás v Česku, ale i ve Velké Británii a v USA, takže odhaduji, že dnešní pohyby nebudou mít větší razanci a směr, a proto si raději v klidu užívejte velikonočních svátků. Jediná úprava je posunutí střední žluté úrovně o dva levely níže.


Úspěšné obchodování přeje

Autor: Rudolf Munzig, Bossa

UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.


Nejnovější analýzy

24.05.2019

07:54

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.
Podrobnosti

23.05.2019

17:07

Na finanční trhy se vrátila nervozita a na devizových trzích toho využívá japonský jen. EURUSD odmítlo nižší ceny poté, co dolar rostl na měsíční maxima. Ropa WTI se dostává pod silný tlak a obchoduje se za méně jak 59 dolarů.

Podrobnosti

23.05.2019

07:59

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.
Podrobnosti