Ranní GBP/USD - Středa 7.8.2019

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.

Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence. 

GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15Včerejší obchodní seanci nezasáhla žádná nepředvídatelná událost ze strany USA, ani ze strany Velké Británie. Range sice tvořila nějakých 70 pips, ale z celkového pohledu za poslední čtyři seance trh spíše konsoliduje.


GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1A ani dnes na nás nečekají extra důležitá vyhlášení. V 15:30 pouze promluví člen FEDu Charles Evans a to je vše. Je ale už snad každému patrné, že na trzích přibývá neklid a nervozita ze všech stran. Měnový pár GBP/USD za poslední čtyři obchodní seance konsoliduje v bočním pohybu, který víc než nápadně připomíná medvědí vlajku. Nechme se tedy překvapit jestli tento cenový úkaz dostojí své pověsti a cena se nakonec vydá na jih.


Úspěšné obchodování přeje

Autor: Rudolf Munzig, Bossa


UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.


Nejnovější analýzy

16.12.2019

07:05

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.
Chci číst

13.12.2019

10:57

USA a Čína chtějí uzavřít obchodní dohodu. Schyluje se k podepsání první fáze.

 

Podrobnosti

13.12.2019

09:29

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.
Podrobnosti