Ranní GBP/USD - Úterý 6.8.2019

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.

Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence. 

GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15Nejen v pondělí, ale už od čtvrtka se měnový pár GBP/USD drží v cenovém pásmu širokém cca 80 pips. Libra tedy prozatím zastavila svůj propad vůči USD. Tento propad by se dozajista nezastavil, kdyby Mr. Trump neuvalil další cla na další čínské zboží a díky tomu dolar oslabil proti většině měnám a ostatním aktivům. Například proti EURu, takže boční pohyb na GBP/USD je i tak prohra britské měny.


GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1Dnešní den nebude na fundamenty pro dolar a libru nijak zajímavý. Nechme se tedy překvapit jestli se dnes měnový pár opustí užší boční pásmo, které zároveň připomíná dno. Mějme na pamětí, že nezkrocená BREXITová situace stále visí ve vzduchu a Mr. Trump by se musel ještě trochu snažit, aby zvrátil celkový stav na GBP/USD.


Úspěšné obchodování přeje

Autor: Rudolf Munzig, Bossa


UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.


Nejnovější analýzy

16.12.2019

07:05

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.
Chci číst

13.12.2019

10:57

USA a Čína chtějí uzavřít obchodní dohodu. Schyluje se k podepsání první fáze.

 

Podrobnosti

13.12.2019

09:29

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.
Podrobnosti