Ranní GBP/USD - Čtvrtek 4.7.2019

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.

Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence. 

GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15


Měnový pár GBP/USD během včerejší obchodní seance nepředvedl nic zajímavého. Cena pouze nevýrazně prorazila supportní úroveň 1,2580 až 1,2584 , ke které se následně vrátila a drží se u ní prakticky do teď.

GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1


Pokud se podíváte do makroekonomického kalendáře, tak dnešní obchodní den není z hlediska fundamentálních zpráv pro GBP a USD nijak zajímavý. I když z britské ekonomiky přicházejí dobrá data, tak toto všechno snažení táhne ke dnu nejasné dění spojené s BREXITem. Výsledkem pak jsou nejasné boční pohyby podobné těm včerejším. Takovéto situace v grafu samozřejmě každého intradenního tradera znechutí. Obávám se, že tomu nebude jinak ani dnes.

Úspěšné obchodování přeje

Autor: Rudolf Munzig, Bossa


UPOZORNĚNÍ:
 Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.


Nejnovější analýzy

19.07.2019

09:59

Americký dolar je pod tlakem vinou negativního komentáře Williamse potřebě výraznějšího snížení úrokových sazeb. Komentář o sazbách pomohl k ziskům akciovým indexům. Zlato posiluje nejvýrazněji od roku 2013.

Podrobnosti

19.07.2019

09:10

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.

Podrobnosti

18.07.2019

13:26

GBP/USD intradenní support a resistence
Podrobnosti