Euro nebo libra, už brzy

Měnový pár EUR/GBP vyplnil dříve avizovanou formaci hlava-ramena a nyní se vrací ke klíčové hladině 0,885. Ta v minulosti přinesla několik rychlých obratů a je otázkou, zda tomu bude tak i teď. Krátkodobý rostoucí trend lze považovat za exponenciální, který je typický rychlými obraty. Vznikající divergence je potvrzením této teorie, důležité bude, jak trh zareaguje z pohledu price action u zmiňované rezistence.

Autor: Investplanet

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.


Nejnovější analýzy

19.10.2018

16:26

Velmi klidný průběh dnes dosud nabídly finanční trhy. Odpoledne se postaralo o volatilitu na kanadském dolaru zveřejnění růstu kanadské inflace. Akciové trhy dnes přešlapují na místě, zatímco ropa Brent se dostala zpět nad 80 dolarů.

Podrobnosti

19.10.2018

09:55

Americký dolar zůstává silnější a je nejvýše od konce srpna. Akciové index pokračují v korekci zisků ze začátku týdne a výsledková sezona zatím není takovým stimulem, jako se očekávalo. Na komoditním trhu si své zisky zatím udržuje zlato.

Podrobnosti

18.10.2018

17:05

Seanci nahoru dolu dnes zažily devizové trhy, což bylo opět způsobené primárně vývojem amerického dolaru, který dopoledne ztrácel a odpoledne své ztráty zkorigoval. 

Podrobnosti