EUR/GBP může padat

Britská libra ve včerejší seanci válcovala euro. Trh na 4hodinovém grafu uzavřel silnou medvědí svíčkou a lze začít mluvit o potenciálním dvojitém vrcholu. Trh je velmi blízko rostoucí trendové linie a právě její prolomení by bylo bráno jako signál k prodeji. Trh by tak zareagoval na divergenci na oscilátoru MACD. Cílem pro případné prodejce by byla hladina 0,8840.

Autor: Investplanet

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.


Nejnovější analýzy

19.10.2018

16:26

Velmi klidný průběh dnes dosud nabídly finanční trhy. Odpoledne se postaralo o volatilitu na kanadském dolaru zveřejnění růstu kanadské inflace. Akciové trhy dnes přešlapují na místě, zatímco ropa Brent se dostala zpět nad 80 dolarů.

Podrobnosti

19.10.2018

09:55

Americký dolar zůstává silnější a je nejvýše od konce srpna. Akciové index pokračují v korekci zisků ze začátku týdne a výsledková sezona zatím není takovým stimulem, jako se očekávalo. Na komoditním trhu si své zisky zatím udržuje zlato.

Podrobnosti

18.10.2018

17:05

Seanci nahoru dolu dnes zažily devizové trhy, což bylo opět způsobené primárně vývojem amerického dolaru, který dopoledne ztrácel a odpoledne své ztráty zkorigoval. 

Podrobnosti