Debata traderů každých 14 dní

Každou druhou středu se mohou klienti Bossa scházet a diskutovat své strategie. Na posledním setkání 9. 10. 2019 jsme se věnovali hlavním událostem v Evropě a aktuální situaci v Deutsche Bank. Přímo v grafu jsme analyzovali korelace hlavních měn a komodit, např. euro a libra, kanadský dolar a britská libra, zlato a stříbro nebo např. ropa WTI a ropa Brent. Zakreslili jsme úrovně důležitých supportů a rezistencí.

Podívali jsme se i do COT reportu, který tentokrát nedal jasnou indicii pro růst či pokles ropy. Obchodníci dále hovořili o svých aktuálně otevřených pozicích, proč do těchto obchodů vstoupili a jak budou své pozice řídit dál. Dvouapůlhodinovým setkáním provázel zástupce Bossa Rudolf Munzig, který se na forexovým trhu pohybuje již od roku 2008 a je specialistou na korelace.

Další debata se koná 23. října od 18 hodin. Počet míst je limitován na 10. Zaregistrujte se proto již teď na https://www.bossainfo.cz/debata-traderu-9. Debata traderů je určena pouze pro klienty Bossa s obchodním účtem. Obchodní účet si můžete otevřít zde, nebo zavolejte na 226 895 901.

Tradeři nejvíce ocenili menší počet účastníků a možnost sdílet své zkušenosti a debatovat s ostatními tradery. Přečtěte si kladné reakce, které jsme dosud obdrželi:

„Korelace sice používat nehodlám, ale rád jsem si to poslechl. Takže za mne super a pokud budu mít prostor, tak se opět rád zúčastním.“ Aleš K.

„Debata byla výborná, další má být 23. 10., rád přijdu.“ Marek S.