Zpětná vazba našich klientů k projektu Investorská liga mistrů

Publikováno 15.11.2017

Dobrý den, musím říct, že nápad na tuto akci by zasloužil nobelovku. Webináře jsem viděl skoro všechny, každý přístup má něco do sebe. Pro mě je nejbližší přístup Jakuba Hodana, maximálně jednoduchý, snadno obchodovatelný v jakýchkoli podmínkách (analýza a zadání obchodu večer, kontrola ráno - celkový čas max. 20 min. denně).

Přečíst článek

Týdenní technická analýza amerického dolaru, ropy a japonského akciového indexu

Publikováno 14.11.2017

Americký dolar dostal ke konci předchozího týdne ránu, protože americký Senát podle všeho schválí snížení korporátní daně později, tedy až od roku 2019. Německo opět kritizovalo Evropskou centrální banku (ECB), když ekonomický výbor ve zprávě pro parlament upozornil na přehřívající se ekonomiku, které nesvědčí nízké úrokové sazby.

Přečíst článek

Představujeme jednotlivé obchodníky našeho projektu Investorské ligy mistrů

Publikováno 10.11.2017

Ondřej Janata je dlouholetým forexovým obchodníkem, zaměřuje se na měnové páry s americkým dolarem, především na britskou librou vůči americkému dolaru (GBP/USD). Na finančních trzích působí více jak sedm let. Nejvíce obchoduje pomocí technické analýzy a to především pomocí strategie Pin Bar, Inside Bar a taktéž pomocí supportu / resistence.

Přečíst článek

Týdenní technická analýza USD/CHF, GBP/AUD a GBP/USD

Publikováno 07.11.2017

Minulý týden byl velmi bohatý na klíčové fundamentální události. V polovině týdne zasedala americká FOMC, která ponechala nastavení monetární politiky beze změny. FED je v posledních dnech zajímavý především kvůli volbě nového šéfa, tím se podle všech předpokladů stane Trumpův favorit Jerome Powell, který nyní potřebuje dostat souhlas senátu.

Přečíst článek

Týdenní technická analýza EUR/USD, EUR/GBP a S&P 500

Publikováno 31.10.2017

Trhy si v minulém týdnu užily zvýšené volatility. Zasedání Evropské centrální banky (ECB) přineslo rozhodnutí o snížení nákupu dluhopisů o polovinu od roku 2018. Euro na základě tohoto rozhodnutí utrpělo výrazné ztráty a proti dolaru se dostalo na 3měsíční minimum.

Přečíst článek

Týdenní technická analýza NZD/USD, ropy a USD/CHF

Publikováno 24.10.2017

Euro bude i v příštím týdnu podléhat dění v Katalánsku, kde polovina obyvatel urputně bojuje za nezávislost od Madridu a druhá demonstruje za jednotu Španělska. Americký dolar je pod vlivem spekulací ohledně volby nadcházejícího guvernéra americké centrální banky (Fed).

Přečíst článek

Týdenní technická analýza EUR/GBP, NZD/USD, Stříbra

Publikováno 17.10.2017

Tento týden budou makrokalendáři dominovat data z Velké Británie. V úterý jsou publikovány výsledky inflace. Analytici čekají, že cenová hladina v září stoupla meziročně o 3 procenta, což je 1 procento nad inflačním cílem banky, který je překonáván již 8 měsíců v řadě.

Přečíst článek

Týdenní technická analýza EUR/AUD, EUR/JPY a GBP/USD

Publikováno 10.10.2017

Tento týden budou trhu dominovat data ze Spojených států amerických. Ve středu bude zveřejněn zápis ze zasedání americké centrální banky (Fed) a v pátek budou publikovány výsledky inflace (index CPI), maloobchodních prodejů a index spotřebitelské důvěry univerzity Michigan.

Přečíst článek