AUD/JPY testuje v rostoucím kanálu říjnová maxima

Měnový pár AUD/JPY reflektuje investorský apetit po riziku. Prosincový růstový trend dokazuje, že investoři ke konci roku vsadili na riziko. AUD/JPY se vyšplhal v trendovém kanálu až k říjnovým maximům, která nyní testuje. Uvnitř trendového kanálu vidíme mírnou korekci, která by měla dovést AUD/JPY ke  spodní hraně kanálu. Jaký bude vztah investorů k riziku v novém roce, AUD/JPY ukáže již za pár hodin. Pokud se měnový pár udrží v rostoucím kanálu, který ho dovede k opětovnému testování říjnového maxima, a tuto rezistenci překoná, pak budou mít investoři kladný vztah k riziku i v lednu.

Autor: Investplanet

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.


Nejnovější analýzy

14.08.2018

17:02

Výprodej na turecké liře s sebou táhl indickou rupii i ostatní měny, což zvýšilo riziko nouzového přistání z rizikovějších rozvíjeních se ekonomik. Páteční výprodej byl tak razantní, že během páteční seance některé z měn (včetně turecké liry) dokázaly zkorigovat část ze svých ztrát.

Chci číst

14.08.2018

14:03

Dopolední markodata byly v podstatě ty nedůležitější, kterých jsme se mohli během dnešní seance dočkat. Zveřejněny byly data z britského trhu práce, následovány odhadem hospodářského růstu v Eurozóně za 2. čtvrtletí, včetně růstu HDP v Německu a v ČR.

Chci číst

14.08.2018

10:25

Smíšená seance na devizových trzích, kde si bral oddechový čas americký dolar, nabídla několik překvapivých proti trendových pohybů. Pod tlakem byly drahé kovy, ale také trh s ropou, která se však dokázala ze ztrát vzpamatovat.

Chci číst