AUD/JPY testuje v rostoucím kanálu říjnová maxima

Měnový pár AUD/JPY reflektuje investorský apetit po riziku. Prosincový růstový trend dokazuje, že investoři ke konci roku vsadili na riziko. AUD/JPY se vyšplhal v trendovém kanálu až k říjnovým maximům, která nyní testuje. Uvnitř trendového kanálu vidíme mírnou korekci, která by měla dovést AUD/JPY ke  spodní hraně kanálu. Jaký bude vztah investorů k riziku v novém roce, AUD/JPY ukáže již za pár hodin. Pokud se měnový pár udrží v rostoucím kanálu, který ho dovede k opětovnému testování říjnového maxima, a tuto rezistenci překoná, pak budou mít investoři kladný vztah k riziku i v lednu.

Autor: Investplanet

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.


Nejnovější analýzy

18.01.2019

09:59

Akciové trhy ovládl optimismus kolem obchodní války mezi USA a Čínou. Na zprávy reagovaly pozitivně na devizových trzích také rizikovější měny, jako australský dolar a rizikovější aktiva včetně ropy.

Chci číst

17.01.2019

17:04

Nejednoznačná seance na devizových trzích prozatím vyznívá spíše pro americký dolar, který je na většině z měnových párů silnější. Akciové trhy v USA zůstávají i přes probíhající výsledkovou sezonu beze změny. Včerejší pokles amerických ropných zásob ropě nepomohl a ta dnes ztrácí.

Podrobnosti

17.01.2019

10:02

Klidnějšího průběhu včerejší seance dokázala využít pouze americký dolar, který mírně zpevnil. V pozvolných ziscích pokračoval také akciový trh, zatímco ropa po nadprůměrně volatiltní seance udržela své zisky nad 52 dolary.

Podrobnosti