AUD/JPY testuje v rostoucím kanálu říjnová maxima

Měnový pár AUD/JPY reflektuje investorský apetit po riziku. Prosincový růstový trend dokazuje, že investoři ke konci roku vsadili na riziko. AUD/JPY se vyšplhal v trendovém kanálu až k říjnovým maximům, která nyní testuje. Uvnitř trendového kanálu vidíme mírnou korekci, která by měla dovést AUD/JPY ke  spodní hraně kanálu. Jaký bude vztah investorů k riziku v novém roce, AUD/JPY ukáže již za pár hodin. Pokud se měnový pár udrží v rostoucím kanálu, který ho dovede k opětovnému testování říjnového maxima, a tuto rezistenci překoná, pak budou mít investoři kladný vztah k riziku i v lednu.

Autor: Investplanet

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.


Nejnovější analýzy

24.05.2018

16:43

Britská libra se po dlouhé době dočkala pozitivního impulsu, tentokrát v podobě lepších výsledků maloobchodních prodejů. Ty rostly v dubnu ve všech sektorech o 1,6%, překonaly konsenzus 0,8%.

Chci číst

24.05.2018

10:07

Včerejší seance patřila opět mezi ty zajímavější, kdy si prošly korekcí akciové trhy, ale ani na devizových trzích nebyla o volatilitu nouze. Akciové trhy vylekalo několik událostí spolu s nově formující se vládou v Itálii, komentáře D. Trumpa k obchodní dohodě s Čínou nebo kolaps turecké liry.

Chci číst

23.05.2018

11:58

Dopolední data dnes rozhýbala devizové trhy, přičemž žádného překvapení v podobě změny trendu jsme se nedočkali a náhled na měny zasažené zprávami zůstává stejný. Dopoledne trhy čekaly na postupná data PMI a Inflace z Británie. 

Podrobnosti