AUD/JPY testuje v rostoucím kanálu říjnová maxima

Měnový pár AUD/JPY reflektuje investorský apetit po riziku. Prosincový růstový trend dokazuje, že investoři ke konci roku vsadili na riziko. AUD/JPY se vyšplhal v trendovém kanálu až k říjnovým maximům, která nyní testuje. Uvnitř trendového kanálu vidíme mírnou korekci, která by měla dovést AUD/JPY ke  spodní hraně kanálu. Jaký bude vztah investorů k riziku v novém roce, AUD/JPY ukáže již za pár hodin. Pokud se měnový pár udrží v rostoucím kanálu, který ho dovede k opětovnému testování říjnového maxima, a tuto rezistenci překoná, pak budou mít investoři kladný vztah k riziku i v lednu.

Autor: Investplanet

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.


Nejnovější analýzy

19.10.2018

16:26

Velmi klidný průběh dnes dosud nabídly finanční trhy. Odpoledne se postaralo o volatilitu na kanadském dolaru zveřejnění růstu kanadské inflace. Akciové trhy dnes přešlapují na místě, zatímco ropa Brent se dostala zpět nad 80 dolarů.

Podrobnosti

19.10.2018

09:55

Americký dolar zůstává silnější a je nejvýše od konce srpna. Akciové index pokračují v korekci zisků ze začátku týdne a výsledková sezona zatím není takovým stimulem, jako se očekávalo. Na komoditním trhu si své zisky zatím udržuje zlato.

Podrobnosti

18.10.2018

17:05

Seanci nahoru dolu dnes zažily devizové trhy, což bylo opět způsobené primárně vývojem amerického dolaru, který dopoledne ztrácel a odpoledne své ztráty zkorigoval. 

Podrobnosti