AUD/JPY testuje v rostoucím kanálu říjnová maxima

Měnový pár AUD/JPY reflektuje investorský apetit po riziku. Prosincový růstový trend dokazuje, že investoři ke konci roku vsadili na riziko. AUD/JPY se vyšplhal v trendovém kanálu až k říjnovým maximům, která nyní testuje. Uvnitř trendového kanálu vidíme mírnou korekci, která by měla dovést AUD/JPY ke  spodní hraně kanálu. Jaký bude vztah investorů k riziku v novém roce, AUD/JPY ukáže již za pár hodin. Pokud se měnový pár udrží v rostoucím kanálu, který ho dovede k opětovnému testování říjnového maxima, a tuto rezistenci překoná, pak budou mít investoři kladný vztah k riziku i v lednu.

Autor: Investplanet

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.


Nejnovější analýzy

20.02.2018

10:23

Během včerejší seance jsme nebyli svědky žádných výrazných pohybů na finančních trzích. Může za to především nedostatek objemů, které chyběly na trzích kvůli státnímu svátku v USA. Dále trhům chyběly významnější fundamenty, které by dokázaly rozvlnit trhy.

Chci číst

19.02.2018

11:02

Během páteční seance jsme nebyli svědky žádného výraznějšího vzrušení v podobě zajímavějších fundamentů. Akciové trhy si ve většina případů udržely své pozice, případně přibraly další zisky. Ty přechází po korekci do klidnější fáze, kdy lze očekávat menší nárůst a spíše pohyb do strany. Zda je korekce u konce, nebo přijde další výprodej, bylo již řečeno mnoho.
Podrobnosti

16.02.2018

16:07

Ropa s největší pravděpodobností uzavře týden v zelených číslech. Už to vypadalo, že ropa po minulém týdnu, kdy dosáhla americká těžba rekordních maxim, bude nadále oslabovat. Nervozity na akciových trzích využil i americký dolar, který také částečně pomohl korekci i na ropě.

Podrobnosti