Americkému dolaru se včera dařilo, dnes ho čeká zkouška

Americký dolar si včera mohl libovat, trhy mu přály a i přesto, že ADP report nedopadl nijak zvlášť nad očekávání, tak dolar výrazně posílil. Na indexu dolaru je tak vidět jasný odraz od supportu 92,60, přičemž býkům nyní stojí v cestě horní hrana klesajícího trendového kanálu a harmonická netopýří formace. Cena se již dostala nad klouzavým průměr 100 a lze tak hovořit o intradenním býčím trendu. Rozhodující bude, zda cena dokáže otestovat 93,8.

Autor: Investplanet

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.


Nejnovější analýzy

24.05.2018

10:07

Včerejší seance patřila opět mezi ty zajímavější, kdy si prošly korekcí akciové trhy, ale ani na devizových trzích nebyla o volatilitu nouze. Akciové trhy vylekalo několik událostí spolu s nově formující se vládou v Itálii, komentáře D. Trumpa k obchodní dohodě s Čínou nebo kolaps turecké liry.

Chci číst

23.05.2018

11:58

Dopolední data dnes rozhýbala devizové trhy, přičemž žádného překvapení v podobě změny trendu jsme se nedočkali a náhled na měny zasažené zprávami zůstává stejný. Dopoledne trhy čekaly na postupná data PMI a Inflace z Británie. 

Podrobnosti

23.05.2018

10:14

Americký dolar zažil seanci jako na houpačce, kdy dopoledne začal ztrácet a během americké seance začal opět zpevňovat a své ztráty si vzal opět zpět. Podobný vývoj byl k vidění i na ostatních devizových trzích v páru proti americkému dolaru.

Podrobnosti