Americkému dolaru se včera dařilo, dnes ho čeká zkouška

Americký dolar si včera mohl libovat, trhy mu přály a i přesto, že ADP report nedopadl nijak zvlášť nad očekávání, tak dolar výrazně posílil. Na indexu dolaru je tak vidět jasný odraz od supportu 92,60, přičemž býkům nyní stojí v cestě horní hrana klesajícího trendového kanálu a harmonická netopýří formace. Cena se již dostala nad klouzavým průměr 100 a lze tak hovořit o intradenním býčím trendu. Rozhodující bude, zda cena dokáže otestovat 93,8.

Autor: Investplanet

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.


Nejnovější analýzy

14.08.2018

17:02

Výprodej na turecké liře s sebou táhl indickou rupii i ostatní měny, což zvýšilo riziko nouzového přistání z rizikovějších rozvíjeních se ekonomik. Páteční výprodej byl tak razantní, že během páteční seance některé z měn (včetně turecké liry) dokázaly zkorigovat část ze svých ztrát.

Chci číst

14.08.2018

14:03

Dopolední markodata byly v podstatě ty nedůležitější, kterých jsme se mohli během dnešní seance dočkat. Zveřejněny byly data z britského trhu práce, následovány odhadem hospodářského růstu v Eurozóně za 2. čtvrtletí, včetně růstu HDP v Německu a v ČR.

Chci číst

14.08.2018

10:25

Smíšená seance na devizových trzích, kde si bral oddechový čas americký dolar, nabídla několik překvapivých proti trendových pohybů. Pod tlakem byly drahé kovy, ale také trh s ropou, která se však dokázala ze ztrát vzpamatovat.

Chci číst