Americkému dolaru se včera dařilo, dnes ho čeká zkouška

Americký dolar si včera mohl libovat, trhy mu přály a i přesto, že ADP report nedopadl nijak zvlášť nad očekávání, tak dolar výrazně posílil. Na indexu dolaru je tak vidět jasný odraz od supportu 92,60, přičemž býkům nyní stojí v cestě horní hrana klesajícího trendového kanálu a harmonická netopýří formace. Cena se již dostala nad klouzavým průměr 100 a lze tak hovořit o intradenním býčím trendu. Rozhodující bude, zda cena dokáže otestovat 93,8.

Autor: Investplanet

Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.


Nejnovější analýzy

19.10.2018

16:26

Velmi klidný průběh dnes dosud nabídly finanční trhy. Odpoledne se postaralo o volatilitu na kanadském dolaru zveřejnění růstu kanadské inflace. Akciové trhy dnes přešlapují na místě, zatímco ropa Brent se dostala zpět nad 80 dolarů.

Podrobnosti

19.10.2018

09:55

Americký dolar zůstává silnější a je nejvýše od konce srpna. Akciové index pokračují v korekci zisků ze začátku týdne a výsledková sezona zatím není takovým stimulem, jako se očekávalo. Na komoditním trhu si své zisky zatím udržuje zlato.

Podrobnosti

18.10.2018

17:05

Seanci nahoru dolu dnes zažily devizové trhy, což bylo opět způsobené primárně vývojem amerického dolaru, který dopoledne ztrácel a odpoledne své ztráty zkorigoval. 

Podrobnosti